'Bebushi po rritet', Olta Gixhari nuk i reziston dot pasqyrës, pozon me barkun e rrumbullakosur dhe duket aq e ëmbël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:35 27-05-2020 'Bebushi po rritet', Olta Gixhari nuk i reziston dot pasqyrës, pozon me barkun e rrumbullakosur dhe duket aq e ëmbël Olta Gixhari

Olta Gixhari është një nga personazhet më të komentuar të showbiz-it shqiptar. Aktorja bukuroshe shumë e dashur për publikun, tashmë është në një pritje të ëmbël dhe mesa duket ndodhet në "qiellin e shtatë".

Bebushi ka filluar të rritet dhe barku sa vjen e rrumbullakoset. Kësisoj Olta nuk i ka rezistuar dot fotove përpara pasqyrës.

shta.PNG

Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram ndjesitë e bukura të pritjes së ëmbël dhe ka treguar se mezi po pret të bëhet nënë.

shtat.PNG

Madje, përgatitjet për bebushin kanë nisur dhe Olta ka shkuar të blejë rrobat e para të foshnjes. Në InstaStory, aktorja ka ndarë një video nga dyqani i fëmijëve dhe tregon se kjo është pjesa e saj e preferuar.

rrobat.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094680786132812
array(1) { ["section"]=> string(119) "bebushi-po-rritet-olta-gixhari-nuk-i-reziston-dot-pasqyres-pozon-me-barkun-e-rrumbullakosur-dhe-duket-aq-e-embel-208058" }