Befasia, klubi i madh grek kërkon talentin shqiptar

Publikuar tek: sport, më 17:36 26-01-2018 Befasia, klubi i madh grek kërkon talentin shqiptar

Apolonia e Fierit edhe pse jo në elitën e futbollit shqiptar nuk resht së prodhuari talente, rasti më i fundit në listën e gjatë quhet Denis Duda.

Vlonjati aktivizohet te Apolonia e Fierit aktualisht, e cila tashmë “fërkon duart”, pasi talenti i saj është vënë në fokusin e gjigandëve grek të AEK.

Mësohet se agjentë të këtij klubi kanë shprehur interesimin për Dudën dhe shumë shpejt mund të kemi një transferim të tij te klubi i historik Helen, sipas panorama.

Duda është mesfushor që mund të përshtat shumë mire në të gjitha rolet në këtë pozicion, si në qendër ashtu edhe në krahë.

Denis Duda është talenti i disatë Apolonia që prodhon, pas emrave të spikatur si Fili, Uzuni dhe Krasniqi që tashmë janë ndër lojtarët më të mirë në Shqipëri.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0067250728607178
array(1) { ["section"]=> string(57) "befasia-klubi-i-madh-grek-kerkon-talentin-shqiptar-108041" }