Befasia në Spanjë, Policia dhe tifozi bëjnë atë që Kristiano Ronaldo nuk e priste (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 19:33 14-10-2017 Befasia në Spanjë, Policia dhe tifozi bëjnë atë që Kristiano Ronaldo nuk e priste (VIDEO)

Në Spanjë, gjatë kohë kur luhej ndeshja mes Getafes dhe Realit të Madridit, e vlefshme për La Liga, ka ndodhur një incident.

Në minutën e 22′ të sfidës, gjyqtari sinjalizoi për ndërprerje të takimit, pasi një person kishte hyrë në fushë.

Dikush që i ngante shumë Ronaldos,  i veshur me uniformën e tij, kishte hyrë në fushë pa u vënë re dhe shkoi pikërisht  të takonte portugezin.

E menjëhershe ishte ndërhyrja e sigurisë të stadiumit, e cila e shoqëroi personin jashtë fushës, për ta çuar në komisarjat, ndërsa takimi vijoi si noramlisht.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073421001434326
array(1) { ["section"]=> string(92) "befasia-ne-spanje-policia-dhe-tifozi-bejne-ate-qe-kristiano-ronaldo-nuk-e-priste-video-95906" }