Befasohet Dafina Zeqiri, reperi i famshëm amerikan, Diddy, mban veshur bluzën me portretin e këngëtares

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 18-01-2021 Befasohet Dafina Zeqiri, reperi i famshëm amerikan, Diddy, mban veshur bluzën me portretin e këngëtares

Dafina Zaqiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është shumë e njohur jo vetëm për këngët e saj, por edhe për sitilin e veçantë që ka.

Mëngjesin e sotëm këngëtarja është befasuar pasi reperi i njohur ndërkombëtar Diddy mban veshur një “hoodie” me portretin e këngëtares kosovare.

Dafina e ka postuar videon në Instagram, teksa shkruan: “Çfarë e hëne, Diddy ka veshur një nga hoddiet e mi #KING”, ka shkruar artistja shqiptare.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbesa e ish-Presidentit Nishani, ndahet nga i dashuri italian pas 6 muajsh dhe u rikthehet pozave hot si beqare (FOTO)
Shqiptari 14-vjeçar mahnit suedezët me zërin e tij: Dua t'i tregoj botës se…(VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012021064758301
array(1) { ["section"]=> string(107) "befasohet-dafina-zeqiri-reperi-i-famshem-amerikan-diddy-mban-veshur-bluzen-me-portretin-e-kengetares-235458" }