Befason banakierja e Parlamentit: 30 deputetë më kanë ngacmuar seksualisht

Publikuar tek: bota, më 12:45 31-12-2017 Befason banakierja e Parlamentit: 30 deputetë më kanë ngacmuar seksualisht

Kohët e fundit ngacmimet seksuale nga politikanë dhe njerëz të tjerë të njohur është vënë në qendër të vëmedjes mediatike. Ndërsa në valën e këtyre lajmeve të bujshme në perëndim është rrëfyer edhe një ish-banakiere, në Parlamentin anglez.

Alice Bailey, 25 vjeç, ëshët shprehur se 30 deputete e kanë ngacmuar seksualisht, ndërsa njëri thotë ajo kaloi caqet edhe duke i futur duart.

25-vjeçarja ka punuar për 4 vjet në barin e Parlamentit. Ndërsa shperhet se deputetët konsumonin shumë alkook. “Pleë perversë”, preferon ti quajë disa prej tyre Alice.

 “Ata mendonin se kishin shanse pasi unë isha një banakiere e re dhe supozonin se unë isha e gatshme”. “Ishin të shpifur. Është patetike pasi thuajse të gjithë ishin të martuar dhe thuajse dy herë më të mëdhenj në moshë se unë”, shprehet e reja.

auto_alice-bailey1514714533_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Troket Viti i Ri në Zelandën e Re (FOTO-VIDEO)
Viti i Ri troket në Australi, festime dhe spektakël fishekzjarresh »
Article Logic
Execution time: 0.012636184692383
array(1) { ["section"]=> string(80) "befason-banakierja-e-parlamentit-30-deputete-me-kane-ngacmuar-seksualisht-105021" }