Befason Bleona, “topless’” tregon se çfarë duhet të bëni në rast se harroni emrin e saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 07-10-2016 Befason Bleona, “topless’” tregon se çfarë duhet të bëni në rast se harroni emrin e saj (FOTO)

Bleona Qereti ka befasuar me një foto dhe një deklaratë të befasishme, në rast se njerëzit harrojnë emrin e saj.

E veshur vetëm me të brendshme të zeza, "topless",  këngëtarja ka vënë një tabelë përpara gjoksit ku shkruhet “Bleona”. “Në rast se harroni emrin tim”-shkruan këngëtarja duke treguar kështu arsyen e publikimit të fotos.  Teksa ka ekspozuar linjat e saj, mund të themi se Bleona është tepër në formë.  

bleona_qereti.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029248952865601
array(1) { ["section"]=> string(94) "befason-bleona-topless-tregon-se-cfare-duhet-te-beni-ne-rast-se-harroni-emrin-e-saj-foto-55402" }