Befason De Biasi me deklaratën për Riken dhe Iridën, ja çfarë ka thënë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:41 19-11-2016 Befason De Biasi me deklaratën për Riken dhe Iridën, ja çfarë ka thënë

Kampionati Europian, përveç Kombëtares, ishte një vitrinë e mirë edhe për tifozët shqiptarë.

Veçanërisht speciale ishin dy mbështetëset bukuroshe të kuqezinjve, Rike Roci dhe Irida Hoxha, fotot e nxehta të të cilave bënë xhiron e botës menjëherë sapo aparatet fotografike i kapën në stadiumin e Marsejës.

Për Xhani De Biazin, meritë për famën që morën dy tifozët ka edhe Kombëtarja. I ngacmuar nga gazetarët e “Radio TMW” në Itali, trajneri kuqezi, i zënë disi në siklet, fillimisht thuajse nuk pranoi të përgjigjej. Pastaj u përgjigj: “Ato u bënë menjëherë të famshme dhe ne u dhamë një dorë të madhe ndihmë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072519779205322
array(1) { ["section"]=> string(75) "befason-de-biasi-me-deklaraten-per-riken-dhe-iriden-ja-cfare-ka-thene-60014" }