Befason deputetja shqiptare, publikon FOTO provokuese  me bashkëshortin nga plazhi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:07 23-07-2019 Befason deputetja shqiptare, publikon FOTO provokuese  me bashkëshortin nga plazhi

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje është një politikanet më të komentuara për shkak të formave trupore tepër perfekte.

Së fundmi, Balje ka zbuluar se ndodhet me pushime së bashku me bashkëshortin dhe familjen e saj, por nuk e ka treguar vendin që ka zgjedhur për të pushuar.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet duke u relaksuar me bashkëshortin.

Në një prej fotove, bashkëshorti i deputetes shfaqet teksa e ka ngritur këmbën dhe ia ka vënë në qafë asaj, e cila duket se nuk e ka aspak problem.

duda-bajle-e1563878433819.png

 

Screenshot_14.jpg

Screenshot_13.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069918632507324
array(1) { ["section"]=> string(87) "befason-deputetja-shqiptare-publikon-foto-provokuese-me-bashkeshortin-nga-plazhi-173119" }