Befason Ervin Salianji: Do martohesha me Jozefina Topallin

Publikuar tek: barometri, më 08:00 30-09-2018 Befason Ervin Salianji: Do martohesha me Jozefina Topallin

Mbrëmjen e sotme deputeti i PD Ervin Salianji ka qenë i ftuar në puntatën e parë të emisionit “Shiko kush luan”.

 

Në një pjesë të emisionit, gjatë një lojës “Mos mbaj me hatër”, lojtarët vihen përballë zgjedhjes, ku duhet të zgjedhin me cilin nga tre personazhet e shfaqur në ekran, do të dalin për drekë, me kë do të martohen dhe kë do të eleminojnë.

Në rradhën e Salianjit, në ekran janë shfaqur Monika Kryemadhi, Jozefina Topalli dhe deputetja tjetër e PD Albana Vokshi.

“Unë do të ftoja për drekë Albanën, do eleminoja Monikën dhe do të martohesha me Jozefinën”, ka thënë Salianji gjatë lojës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023721933364868
array(1) { ["section"]=> string(64) "befason-ervin-salianji-do-martohesha-me-jozefina-topallin-136087" }