Befason gazetari Ervin Kurti, u drejtohet binjakëve Veshaj: Vetëm ju të dy s'keni fjetur me mua (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:02 18-07-2019 Befason gazetari Ervin Kurti, u drejtohet binjakëve Veshaj: Vetëm ju të dy s'keni fjetur me mua (VIDEO)

Gazetari i njohur Ervin Kurti ka bërë së fundmi një deklaratë që i ka befasuar të gjithë.

Gazetari ka qenë i ftuari i radhës në emisionin "3-shat", të drejtuar nga Bora Zemani dhe binjakët Veshaj.

Teksa ka folur për jetën private, ai ka treguar së në dashuri nuk është i lumtur. “Te pjesa dashurisë nuk jam i lumtur”, ka thënë ai.

Mirëpo e habitshme është momenti kur Ervini iu drejtua Romeos dhe Donaldit: “Vetëm ju të dy keni ngelur pa fjetur me mua”.

Për të kuptuar kontekstin e deklaratës së tij nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim transmetimin e emisionit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070528984069824
array(1) { ["section"]=> string(106) "befason-gazetari-ervin-kurti-u-drejtohet-binjakeve-veshaj-vetem-ju-te-dy-s-keni-fjetur-me-mua-video-172593" }