Befason gazetarja shqiptare, del në studio “live” me degën e kanabisit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:02 21-09-2016 Befason gazetarja shqiptare, del në studio “live” me degën e kanabisit

Gazetarja Eni Vasili ka çelur emisionin e natës së mbrëmshme në “News24”, duke mbajtur një degë kanabisi në dorë.

Tema e emisionit “Studio e Hapur” ishte pikërisht trafiku i drogës, kanabizimi në masë i vendit dhe avioni i rrëzuar së fundmi në Ishëm.

Për ta bërë sa më reale temën, gazetarja është fshaqur me një degë kanabis sativa.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas dy ditësh stuhi, në Ksamil shfaqet kjo pamje e rrallë
Shikoni ç’i bën ky lustraxhi Edi Ramës. E detyron kryeministrin ta postojë atë që ndodhi në ‘’Facebook’’ »
Article Logic
Execution time: 0.011478185653687
array(1) { ["section"]=> string(73) "befason-gazetarja-shqiptare-del-ne-studio-live-me-degen-e-kanabisit-53574" }