Befason këngëtarja shqiptare: Do kisha rrjedhur psiqikisht nëse shkoja në finalen e “The Voice”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:07 22-10-2017 Befason këngëtarja shqiptare: Do kisha rrjedhur psiqikisht nëse shkoja në finalen e “The Voice”

Këngëtarja e njohur shqiptare Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit si Fifi, dikur ka qenë pjesë e “The Voice”.

Fifi ka qenë pjesë e skuadrës së Sidrit Bejleri, i cili ky i fundit nuk e çoi këngëtaren deri në finale.

Mirëpo, pas kësaj Fifi dhe Sindriti sot shkojnë mjaft mirë me njëri tjetri dhe këndojnë së bashku në një nga klubet e natës më të njohura në kryeqytet.

E ftuar në emisioninin e Rudina Dembacaj, “Mos i fol shoferit”,  Fifi ka treguar eksperiencën e saj në “The Voice”. E pyetur mga moderatorja se nëse ka menduar ndonjëherë ta hedhë na skallët Sidritit, Fifi u shpreh duke qeshur se në fakt e falenderon shumë këtë të fundit.

"Nuk doja të shkoja në finale, pasi mund të kisha rrjedhur psiqikisht se do më kishte hyrë vetja në qejf. Nuk kam menduar ta hedh nga shkallët Sidritin, ai është shumë i mirë", u shpreh Fifi.

Screenshot_2-2-642x358.png

f3_1462889800-6508332.jpg

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pse u largua Rashel nga emisioni? E zbulon vetë Ermal Mamaqi
U kapën “mat” në New York, zbulohet se çfarë i bëri bashkë Samantën dhe Capital T »
Article Logic
Execution time: 0.013370990753174
array(1) { ["section"]=> string(98) "befason-kengetarja-shqiptare-do-kisha-rrjedhur-psiqikisht-nese-shkoja-ne-finalen-e-the-voice-96769" }