Befason Maluma, kjo është vajza e ëndrrave për këngëtarin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:26 26-04-2020 Befason Maluma, kjo është vajza e ëndrrave për këngëtarin Maluma

Këngëtari kolumbian Maluma cilësohet nga femrat si artisti më simpatik në botë, por momentalisht ai është beqar.

Në një intervistë për "Acces Hollywood", Maluma tregoi edhe vajzën e ëndrrave për të, e cila është modelja Kendall Jenner.

AI tregoi se e kishte takuar modelen në një fushatë të Calvin Klein, dhe që nga ajo hohë Kendall i ka mbetur fiksim.

“Ishim duke bërë fotografi dhe ajo më pa, menjëherë u bëra shumë nervoz, jam i sigurtë që ajo e vuri re këtë”- tha Maluma.

Kolumbiani është "single", ndërsa tha se nuk ka ndërmend të hyjë në një lidhje deri sa të ketë partnere Kendall Jenner.

59246e25dd089538188b47b9.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'I armatosur dhe me baluke', Blendi Fevziu poston foton e rrallë! Siç nuk e keni parë asnjëherë
Agron Llakaj shpërthen në lot në emision, prezantohen për herë të parë prindërit e tij, supriza prekëse për ditëlindje: Na ndau Covid, por koka jote është te zemra ime... (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.014442920684814
array(1) { ["section"]=> string(63) "befason-maluma-kjo-eshte-vajza-e-endrrave-per-kengetarin-204035" }