Befason Ornela Muti me deklaratën e saj: Jam e lumtur nëse Putin më jep nënshtetësinë ruse

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:14 22-12-2016 Befason Ornela Muti me deklaratën e saj: Jam e lumtur nëse Putin më jep nënshtetësinë ruse

 Aktorja Ornela Muti ka befasuar me deklaratën e saj  gjatë një interviste në kanalin televiziv rus “Dozhd”.

Ajo është shprehur se do ndihej shumë e lumtur nëse Putin i jep nënshtetësinë  ruse pas blerjes së vilës në Moskë. 

“Do të isha e nderuar nëse do të merrja pasaportën ruse nga Putini. Në fillim mora lejen e qëndrimit dhe ka një muaj që po punoj për kalimin e fazës së fundit, atë të marrjes së nënshtetësisë”.

Kujtojmë që në Moskë jeton edhe i fejuari i Ornella-s, biznesmeni francez Fabrice Kerherve.  Kjo mund të jetë arsyeja përse aktorja do të marrë nënshtetësinë ruse. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018837928771973
array(1) { ["section"]=> string(95) "befason-ornela-muti-me-deklaraten-e-saj-jam-e-lumtur-nese-putin-me-jep-nenshtetesine-ruse-63460" }