Befason prezantuesja, ngre fustanin në transmetimin live, çfarë i kishte hyrë në mbathje (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 21:42 02-11-2017 Befason prezantuesja, ngre fustanin në transmetimin live, çfarë i kishte hyrë në mbathje (FOTOT)

Moderatorja e një prej programeve më të ndjekur, ka befasuar teleshikuesit me veprimin që bëri në transmetimin direkt.

Bëhet fjalë për prezantuesen, e emisionit “Bravo, ai stil” që në shqip përkthehet “Bravo ti ke stil”, Ilinca Vandici nga Rumania, e cila ka ngitur fustanin live me pretendimin se i kishte hyrë një merimangë në mbathje.

Nga pamjet shihet se si moderatorja e frikësuar ngre fustanin. Ndërsa një i ftuar i afrohet që ta ndihmojë, por rezultoi se asgjë nuk kishte në mbathjet e Vandicit.

Pas këtij veprimi prezantuesja iu rikthye prezantimit, por dukej që ky gjest e turpëroi. 

Ilinca-Vandici-1-1.jpg

54540-640-0-59fb6e5dc6372.jpg

54545-640-0-59fb6e5dca370.png

 

54538-640-0-59fb6e5dc5dbb.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013556003570557
array(1) { ["section"]=> string(98) "befason-prezantuesja-ngre-fustanin-ne-transmetimin-live-cfare-i-kishte-hyre-ne-mbathje-fotot-98141" }