Befason Ramush Haradinaj në 10-vjetorin e pavarësisë, me tabaka në dorë e nis ditën duke… (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:50 17-02-2018 Befason Ramush Haradinaj në 10-vjetorin e pavarësisë, me tabaka në dorë e nis ditën duke… (FOTO)

Dita e sotme, 17 shkurti shënon një përvjetor të rëndësishëm për Kosovën sepse sot festohet 10-vjetori i pavarësisë.

Ndërkohë, ajo që bie në sy është mënyra se si ka preferuar ta nisë ditën e sotme kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Me një tabaka në dorë dhe 3 filxhanë kafeje kryeministri kosovar ka befasuar 3 efektivë policie, të cilëve u ka shërbyer kafenë e mëngjesit.

“Mirëmengjesi Kosovë. Urime Dita e Pavarësisë. E fillova ditën sot duke i shërbyer me kafe policët e Kosovës”, shkruan Haradinaj.

 

ramushi.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Biseda erotike e Salianjit, gazetari revoltohet me televizionin publik: T’i vihet dryni këtij qenefi
Ndarja parakohe nga jeta e Ermalit, reagon Gentian Zenelaj: Qofsh i parajsës, na trishtove të gjithëve »
Article Logic
Execution time: 0.011890888214111
array(1) { ["section"]=> string(99) "befason-ramush-haradinaj-ne-10-vjetorin-e-pavaresise-me-tabaka-ne-dore-e-nis-diten-duke-foto-110538" }