Befason Roza Lati, thotë për Ardian Fullanin: Eriku s’ka faj, çdo bab do bënte të njëjtën gjë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:41 23-02-2017 Befason Roza Lati, thotë për Ardian Fullanin: Eriku s’ka faj, çdo bab do bënte të njëjtën gjë

Ftesa e Erik Fullanit në emisionin radiofonik të Roza Latit u përfol shumë në media madje Roza u kritikua pasi ftoi në emision një person, që nuk është se ka ndonjë lidhje me botën e shoëbizit përveçse e ndjek atë, nga afër.

Por Roza Lati ka befasuar edhe më tej me deklaratën e saj në Istagram ku shprehu mendimin që ka për Erikun dhe familjen e tij.

Roza tha se Eriku nuk ka faj që ka lindur në mes të gjithë të mirave ndërsa shtoi se familja e tij është  shumë e mirë, për ish Guvernatorin Ardian Fullani tha se “Çdo bab, çdo prind do bënte të njëjtën gjë”.

 

 


Roza Lati 232523457648 - Newsbomb.al by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023932933807373
array(1) { ["section"]=> string(96) "befason-roza-lati-thote-per-ardian-fullanin-eriku-s-ka-faj-cdo-bab-do-bente-te-njejten-gje-69632" }