Befason Stresi: Çfarë ndodh kur nuk kujdesesh për gruan seksualisht

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:31 28-09-2016 Befason Stresi: Çfarë ndodh kur nuk kujdesesh për gruan seksualisht

Reperi Stresi ka befasuar me një postim në rrjetin IG, që duhet thënë se është larg natyrës së postimeve që bën zakonisht reperi.

Një mesazh për burrat që nuk kujdesen seksualisht për gratë...

“Ajo edhe mund të ketë të drejtë se ndoshta burri me kollare ikën në mëngjes e kthehet vonë nga puna e s’ka kohë kurrë për gruan ,kshuqe femrave të bukura nuk ja u uroj kurrë një burrë të tillë. (hahahahahaha) ose prsh ka burra pijanec ordinera që nuk kujdesen për gruan seksualisht dhe çfarë ndodh: kujdeset tjetri.... Por ka nga ato putana qe e kan ne gjak por thone mos e paç atë fat ... Amin”, përmbyll Stresi ndërsa publikon edhe foton e mësipërme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037793874740601
array(1) { ["section"]=> string(72) "befason-stresi-cfare-ndodh-kur-nuk-kujdesesh-per-gruan-seksualisht-54394" }