Befason vajza e politikanit shqiptar, pozon pa të brendshme?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:40 23-10-2015 Befason vajza e politikanit shqiptar, pozon pa të brendshme?

Mediat janë duke komentuar masivisht një foto familjare të politikanit shqiptar nga Kosova, Lutfi Haziri, i cili ka pozuar së bashku me bashkëshorten dhe 4 fëmijët e tij.

Ajo që u ka tërhequr më shumë vëmendjen mediave kosovare është vajza e madhe e Hazirit, Kënga, që mban veshur një fustan të kuq me një të çarë të gjatë.

Kënga edhe më herët ka tërhequr vëmendje për shkak të bukurisë së saj dhe fotove të postuara në rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028174877166748
array(1) { ["section"]=> string(64) "befason-vajza-e-politikanit-shqiptar-pozon-pa-te-brendshme-23820" }