Bëhen bashkë presidentët amerikanë, mungon Trump (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 11:40 29-09-2017 Bëhen bashkë presidentët amerikanë, mungon Trump (FOTO)

Tre ish-presidentët e Shteve të Bashkuara, Bill Clinton, George W. Bush dhe Barck Obama janë bashkuar në një ngjarje sportive.

Të tre ish-presidentët janë shfaqur me fytyra të qeshura teksa kanë marrë pjesë në Kupën e Presidentëve të golf-it, në New Yers, shkruan CNN, raporton newsbomb.al.

Ish-liderët e Shtëpisë së Bardhë duket se janë duke kaluar mjaft mirë në ngjarjen sportive. Ndërkohë, edhe pse Donald Trump njihet si adhurues i golfit ka munguar.

Bill-didnt-get-memo-time-cross-your-arms-frown.jpg

round-applause-Barack-Obama.jpgstory-time-Bill-Clinton.jpg

Bill-definitely-looking-wrong-direction-OK.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Befason ISIS, lideri al-Baghdadi nuk ka vdekur (VIDEO)
Themeluesi i “Playboy” do të varroset pranë Marylin Monroe, arsyeja do t'ju habisë »
Article Logic
Execution time: 0.021617889404297
array(1) { ["section"]=> string(58) "behen-bashke-presidentet-amerikane-mungon-trump-foto-94143" }