Bëhet 'lëmsh' rrjeti, ndjekësit ngatërrojnë moderatoren e njohur me Ilir Metën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:24 06-02-2019 Bëhet 'lëmsh' rrjeti, ndjekësit ngatërrojnë moderatoren e njohur me Ilir Metën

Këngëtarja dhe moderatorja Rozana Radi ka shkaktuar një 'zhurmë' të madhe në 'Instagram' dhe për këtë ka vënë në lëvizje të gjithë rrjetin.

 Ajo ka publikuar  një foto të një fëmije të cogël dhe ka pyetur të gjithë ta gjejnë se kush është.

Mirëpo, pa përjashtim fansat kanë menduar se është presidenti i vendit, Ilir Meta. 

Por në fund, e ka zbuluar vetë Rozana që nuk ishte asnjë politikanë, por kolegia e saj Fiori Dardha.  

kjo gjë, në fund ka shkaktuar dhe mjaft të qeshura te ndjekësit.

4f00217e-1840-4213-abe9-2a1d052819c2.pngflori.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12623405456543
array(1) { ["section"]=> string(82) "behet-lemsh-rrjeti-ndjekesit-ngaterrojne-moderatoren-e-njohur-me-ilir-meten-151805" }