Bejko: Kur të bëhem kryeministër do shes piktura pordhë dhe parqe. O Edo... (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:34 23-03-2016

Gent Bejko sulmon përmes ironisë sarkastike kryeministrin Rama. Nënjë video që po bëhet virale, aktori i humorit pyet shefin e kabinetit nëse "vërtet i mendon kaq budallenj aktivistët e shoqërisë civile?"

"Kur të bëhem kryeministër edhe unë do shes piktura pordhë edhe parqe.

O Edo seriozisht, vërtet mendon se kaq budallenj jemi ne si shoqëri civile?! Meqë ra llafi unë e kam varrin në Montreal si shoqëri civile, na sill ndonjë tufë lule dhe me atë rast mëso  si qeveriset një vend", thotë ndër të tjera aktori.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033479928970337
array(1) { ["section"]=> string(82) "bejko-kur-te-behem-kryeminister-do-shes-piktura-pordhe-dhe-parqe-o-edo-video-35810" }