Bëjnë mijëra meshkuj të buzëqeshin, trendi i ri i fotove nuk janë më ‘selfiet’, por…(FOTO +16)

Publikuar tek: bota, më 19:45 30-04-2019 Bëjnë mijëra meshkuj të buzëqeshin, trendi i ri i fotove nuk janë më ‘selfiet’, por…(FOTO +16)

Mënyra selfie është larguar tashmë nga ‘moda’ dhe shumica e modeleve preferojnë të fotografohen nga mbrapa duke hapur sezonin veror me ‘temperatura të larta’.

Edhe pse moti është ende i keq modelet nuk ndalojnë së postuari fotografi ku janë të ulura dhe tregojnë kurrizin dhe të pasmet e tyre në mënyrë provokuese.

Ky trend i ri pritet që të ndiqet edhe më shumë dhe Instagrami i femrave të mbushet me fotografi të tilla.

A do ta ndjekin dhe femrat shqiptare këtë trend provokues?

59393472_592260197941301_5552455268396171264_n.png

59299137_897024747357504_4731136575121915904_n.png

57444615_589627628223607_988996892274720768_n.png

59188957_432378603973135_2572824524294717440_n.png

58883172_367199330803684_7311173350233997312_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011989116668701
array(1) { ["section"]=> string(94) "bejne-mijera-meshkuj-te-buzeqeshin-trendi-i-ri-i-fotove-nuk-jane-me-selfiet-por-foto-16-162455" }