Bëjnë sikur mbajnë shënime të mëdha, por ja çfarë ndodh në të vërtetë me analistët në studio (FAHRI BALLIU do t’ju habisë fare- FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:24 15-03-2019 Bëjnë sikur mbajnë shënime të mëdha, por ja çfarë ndodh në të vërtetë me analistët në studio (FAHRI BALLIU do t’ju habisë fare- FOTOT) Fahri Balliu mbreme ne emision

Shpesh kemi parë analistë e opinionistë të ndryshëm që gjatë debateve në ekranet televizive diç’ shkruajnë nëpër fletore e blloqe shënimesh.

Mesa duket ky është një ‘truk’ për të treguar se sa të përfshirë janë në atë që po thuhet dhe se sa seriozisht e kanë.

Rasti i Fahri Balliut është tipik.

Mbrëmë në ‘Open’ me Eni Vasilin, botuesi i ‘gazetës 55’ teksa po flitej për shtëpitë te ‘Petro Nini’ është ‘frymëzuar’ duke shkrirë gjithë talentin e tij në letër.

Fahri Balliu ka vizatuar një shtëpi, ndoshta ‘shtëpinë e ëndrrave’ që shumë prej pronarëve të medieve, e kanë në Lalz. / newsbomb.al

54192544_2346273482283177_1557418616851267584_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065650939941406
array(1) { ["section"]=> string(137) "bejne-sikur-mbajne-shenime-te-medha-por-ja-cfare-ndodh-ne-te-vertete-me-analistet-ne-studio-fahri-balliu-do-t-ju-habise-fare-fotot-156531" }