Belind Këlliçi, kryetari i ri i Forumit Rinor të Partisë Demokratike

Publikuar tek: politike, më 21:20 06-12-2015 Belind Këlliçi, kryetari i ri i Forumit Rinor të Partisë Demokratike

Pas përfundimit të procesit të numërimit të votave, Belind Këlliçi është shpallur fitues i garës dhe tashmë kryetari i ri i Forumit Rinor të Partisë Demokratike.

Këlliçi ka rezultuar 700 vota përpara kandidatëve Ervin Salianji dhe Oriela Nebiaj në garën që u karakterizua nga debate dhe akuza për kandidatët. Nga numërimi i 13 kutive të votimit në Tiranë, Belind Këlliçi ka rezultuar fituesi.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009227991104126
array(1) { ["section"]=> string(73) "belind-kellici-kryetari-i-ri-i-forumit-rinor-te-partise-demokratike-27111" }