Belinda del me rroba banjo dhe ‘çmend’ rrjetin me lëvizjet e saj (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:00 20-06-2019 Belinda del me rroba banjo dhe ‘çmend’ rrjetin me lëvizjet e saj (VIDEO)

Që pas daljes së saj të parë në 'Xing me Ermalin', Belinda Dragoti u kthye në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit.

 Tanimë çdo e re nga ajo përbën kuriozitet për publikun dhe fotot që poston tërheqin shumë vëmendjen.

Së fundmi Belinda i ka çmendur ndjekësit me videon e fundit ku shfaqet me rroba banjo. Velina filmon veten para pasqyrës teksa merr poza dhe linjat e saj perfekte nuk ka si të mos vihen re.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

@belindadragoti ?

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11831402778625
array(1) { ["section"]=> string(75) "belinda-del-me-rroba-banjo-dhe-cmend-rrjetin-me-levizjet-e-saj-video-168954" }