Belinda Dragoti nuk njihet, bën ndryshimin e papritur në pamje

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:33 23-07-2019 Belinda Dragoti nuk njihet, bën ndryshimin e papritur në pamje

Modelja dhe velina e 'Xing me Ermalin', Belinda është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në median rozë.

Ditën e sotme Belinda ka treguar se ka bërë një ndryshim në pamje.

Tashmë velina nuk është më brune sepse flokët i ka lyer me fije bjonde.

'Çfarë mendimi keni për pamjen e re?', pyet Belinda ndjekësit të cilët e kanë komplimentuar shumë.

 

auto_-640-0-5d363cf9e637d1563865547.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024570941925049
array(1) { ["section"]=> string(68) "belinda-dragoti-nuk-njihet-ben-ndryshimin-e-papritur-ne-pamje-173054" }