Bella Hadid paralajmëron ish të dashurin: Selena po të shfrytëzon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:49 19-01-2017 Bella Hadid paralajmëron ish të dashurin: Selena po të shfrytëzon

Supermodelja Bella Hadid duket se është e shqetësuar për ish të dashurin e saj i ka telefonuar atë për ta paralajmëruar.

Sipas raportimeve të revistës amerikane ‘US Weekly’ Bella ka kontaktuar me The Weeknd dhe e ka paralajmëruar 26-vjeçarin për të dashurën e tij Selena Gomez se ajo po e shfrytëzon për famën e tij për të arritur më shumë në projektet muzikore.

Sipas burimeve të afërta të këngëtarëve, lidhja e tyre nisi në nëntor kur Selena doli nga rehabilitimi për depression, por mardhënia e tyre e ka zemëruar shumë modelen.

“Ata filluan të rrinin bashkë vetëm si miq, por më pas ajo miqësi u shndërrua në lidhje romantike. Ata bashkë po punojnë në projekte të reja muzikore”, ka thënë një mike e Gomez.

Kur fotografitë e çiftit u bënë publike në janar, Bella menjëherë e hoqi nga instagrami shoqen e saj.

selena2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03710412979126
array(1) { ["section"]=> string(70) "bella-hadid-paralajmeron-ish-te-dashurin-selena-po-te-shfrytezon-65999" }