Bella Haditi tërheq vëmendjen e të gjithëve, fustani i saj tregon më shumë se ç’duhet (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:50 22-02-2017 Bella Haditi tërheq vëmendjen e të gjithëve, fustani i saj tregon më shumë se ç’duhet (Foto)

Supermodelja e njohur, Bella Hadid tërhoqi vëmnendjen e të gjithëve në daljen e saj në javën e modës në Londër një natë më parë.

Hadid është tradhëtuar nga fustani i saj me dekolte tejet të hapur i cili për një moment i ka nxjerrë të gjithë gjoksin jashtë.

Ky detaj nuk ka kaluar pa u vënë re nga paparacët të cilët kanë mundur ta kapin dhe ta transmetojnë nëpër rrjetet sociale.

bla1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kontrolle të njëpasnjëshme në Dibër, policia sekuestron 138 kile drogë, në komisariat 3 persona
Skandali, RTSH detyron 1200 punonjës të firmosin kontrata tre mujore (VENDIMI QESHARAK) »
Article Logic
Execution time: 0.010965824127197
array(1) { ["section"]=> string(95) "bella-haditi-terheq-vemendjen-e-te-gjitheve-fustani-i-saj-tregon-me-shume-se-c-duhet-foto-69582" }