Bëma e radhës nga Donald Trump, nuk pranon që t’ja lëshojë dorën Macron (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:27 14-07-2017 Bëma e radhës nga Donald Trump, nuk pranon që t’ja lëshojë dorën Macron (VIDEO)

Fiksimi i presidentit amerikan, Donald Trump, për të shtërnguar duart e homologëve të të tij gjatë takime zyrtare, vazhdon.

Këtë herë të premten, përpara se të largohej nga Franca, Trump po përshëndetej me presidentin e Francës, Emmanuel Macron, por ajo që ka tërhequr vëmëndjen është se për më shumë se 30 sekonda ka pasur një shtrëngim duarsh të gjatë mes tyre.

Shtrëngimi i duarve mes Trump dhe Macron, u ndërpre vetëm nga ardhja e dy zonjave të para që përshefetën dy presidentët. /neësbomb.al

Më poshtë video e CNN:

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet nga jeta fituesi i çmimit Nobel, disidenti më i shquar i Kinës, Liu Xiaobo
Pako e dyshimtë pranë banesës së ambasadorit amerikan në Greqi »
Article Logic
Execution time: 0.0098190307617188
array(1) { ["section"]=> string(79) "bema-e-radhes-nga-donald-trump-nuk-pranon-qe-t-ja-lere-doren-macron-video-86158" }