Bëmë baba të të ngjaj, ja sa është rritur vajza e Michael Jackson

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:48 12-10-2018 Bëmë baba të të ngjaj, ja sa është rritur vajza e Michael Jackson

Paris Jackson është vajza e mbretit të popit Michael Jackson.

Krahas kësaj, vajza e Michael është e njohur edhe për karrierën si aktore.

Paris ka qenë vetëm 11 vjeçe në kohën kur babai i saj ndërroi jetë.

Tashmë vajza e mretit të popit është 20 vjeçe, por me kalimin e viteve mes Paris dhe Michael Jackson vihet re një ngjashmëri mjaft e madhe.

Të dy tërheqin vëmendjen me buzëqeshjen e ëmbël dhe me tiparet e njëjta.

tgfere.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk ndalet Aurela Hoxha, publikon VIDEO me bikini
Biznesmeni homoseksual Elton Ilirjani: Gay nuk lind por bëhesh »
Article Logic
Execution time: 0.011574983596802
array(1) { ["section"]=> string(71) "beme-baba-te-te-ngjaj-ja-sa-eshte-rritur-vajza-e-michael-jackson-137621" }