‘Bëmë baba të të ngjajë’, Erion Veliaj  zbulon ‘vesin’ e Kajanit të vogël (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:18 18-06-2019 ‘Bëmë baba të të ngjajë’, Erion Veliaj  zbulon ‘vesin’ e Kajanit të vogël (VIDEO)

Ardhja në jetë e Kajanit, djalit të kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliajt dhe i Ajola Xoxës, u prit me shumë bujë.

Ashtu si Veliaj edhe Ajola kanë treguar se janë shumë të lidhur me Kajan, ndonëse e ruajnë me shumë fanatizëm.

Ditën e sotme bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës ka publikuar një video shumë të ëmbël të vogëlushit të saj.  Në video shihet këmbët e vogla të Kajanit, të cilat Ajola ia ka nxjerrë jashtë që t’I freskohen nga vapa e nxehtë.

Por pak minuta më parë, ka qenë vetë Veliaj, ai që e ka ripostuar videon në profilin e tij, shoqëruar edhe me një shprehje.

‘Zbathur, bëmë baba të të ngjajë i thonë kësaj’, shkruan Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.092057943344116
array(1) { ["section"]=> string(80) "beme-baba-te-te-ngjaje-erion-veliaj-zbulon-vesin-e-kajanit-te-vogel-video-168765" }