Ben Blushi: Deputetja e PS u kërcënua për të mos më mbeshtetuar

Publikuar tek: politike, më 22:32 09-02-2016 Ben Blushi: Deputetja e PS u kërcënua për të mos më mbeshtetuar

Deputeti Ben Blushi ka deklaruar se një kolege e tij brenda Partisë Socialiste është kërcënuar për arsye se mendon si ai.

Gjatë një interviste për “Studio e Hapur” në News 24, Blushi theksoi se deputetja e PS-së është kërcënuar se do i largonin vajzën nga puna nëse mbështese kandidaturën e tij.

“Një deputete e nderuar që mendon si unë, më tha se dikush e kishte thërritur dhe i ka thënë nëse mbështet Blushin publikisht do t’i largonin vajzën nga puna. Emrin e saj nuk do e them kurrë, por ky terror po ndodh”, u shpreh deputeti socialist.

Deri më tani vetëm deputetja e Shkodrës, Mimoza Hafizi ka dalë publikisht në mbështetje të Blushit, ndërsa Arta Dade ka mbështetur qendrimet e tij në lidhje me respektimin e statutit të PS-së.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009019136428833
array(1) { ["section"]=> string(68) "ben-blushi-deputetja-e-ps-u-kercenua-per-te-mos-me-mbeshtetuar-32164" }