Ben Blushi për Sonila Meçon ngjan si profet

Publikuar tek: politike, më 21:52 25-01-2016 Ben Blushi për Sonila Meçon ngjan si profet

Gazetarja Sonila Meço ka komentuar shkurtimisht zhvillimet brenda Partisë Socialiste dhe deklaratat e bëra nga deputeti Ben Blushi pas mbledhjes së grupit Parlamentar.

Meço shprehet se i madhi Adriano Celentano mund të rishkruante këngën e tij të famshme 'La situazione non è buona' me fjalët e Blushit, ndërsa për këtë fundit shprehet se ngjan si profet.

“Celentano mund të rishkruante 'La situazione non è buona' me fjalët e Blushit… Dhe Blushi mund të këndonte Celentano-n dhe nuk do dinim as ne e askush pse pas 9 vjetësh Celentano ngjan aktual e Blushi profet”, shkruan Sonila Meço në profilin e saj në ‘Facebook’.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zyrtare/ Kongresi i PS-së zhvillohet më 19 mars
Ja nderi më i çuditshëm që i kërkohet një deputeti shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.006572961807251
array(1) { ["section"]=> string(49) "ben-blushi-per-sonila-mecon-ngjan-si-profet-30917" }