Ben Blushi prezanton ambientet e selisë së LIBRA-s, Hafizi pret tortën e para

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:05 05-11-2016 Ben Blushi prezanton ambientet e selisë së LIBRA-s, Hafizi pret tortën e para

Ben Blushi ka prezantuar ambientet e selisë së Partisë Lista e Barabartë me pjesëmarrjen e shumë anëtarëve që i janë bashkuar kësaj lëvizjeje politike.

Me dhjetra njerëz kanë marrë pjesë në inagurimin e ambienteve të LIBRA-s, ndërsa Blushi dhe Hafizi kanë mbajtur nga një fjalim të shkurtër.

Deputetja shkodrane ka qenë e para që ka prerë tortën me ngjyrë të verdhë dhe emrin e partisë sipër, duke shpresuar për një fillim të mirë.

“Dje shtëpia jonë u mbush me Libra. Jeni të gjithë të mirëpritur. Selia ndodhet në rrugën Sami Frasheri, Nr. 5. Hyrja ndodhet në rrugën kryesore”, shkruhet në faqen e LIBRA-s.

14947583_1815403998673950_6487178714065742451_n.jpg

14906855_1815403808673969_8621522746867298717_n.jpg

14925627_1815403695340647_2996097584333057364_n.jpg

14937231_1815403675340649_7475590240865418633_n.jpg

14963373_1815403818673968_5658852045740751606_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017901182174683
array(1) { ["section"]=> string(82) "ben-blushi-prezanton-ambientet-e-selise-se-libra-s-hafizi-pret-torten-e-para-58505" }