Ben Blushi takohet dhe flet me Fatmir Xhafën në Kuvend dhe vihen në fokusin e medias

Publikuar tek: politike, më 14:16 04-02-2016 Ben Blushi takohet dhe flet me Fatmir Xhafën në Kuvend dhe vihen në fokusin e medias Në rreth, Ben Blushi duke u takuar me Fatmir Xhafajn në Kuvend

Ben Blushi dhe Fatmir Xhafa shtrënguan duart në Kuvend përpara pak minutave. Njeriu që ka vendosur të sfidojë në Partinë Socialiste kryeministrin Edi Rama, u takua me deputetin që Rama ka vendosur të kryejë reformën në drejtësi. Nga sa u evidentua në media, ata folën pak çaste në këmbë, por të dy ishin shumë të qeshur nga ai takim.


Por çfarë i ka thënë Blushi Fatmir Xhafajt? A kanë lënë ata një tjetër takim jashtë dyerve të kuvendit? Kjo do të shihet në vijim ndërkohë që Blushi doli jashtë sallës së Kuvendit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010035991668701
array(1) { ["section"]=> string(90) "ben-blushi-takohet-dhe-flet-me-fatmir-xhafen-ne-kuvend-dhe-vihen-ne-fokusin-e-medias-31729" }