Bën gruan për spital, arrestohet 59-vjeçari nga Tirana

Publikuar tek: aktualitet, më 09:48 16-03-2017 Bën gruan për spital, arrestohet 59-vjeçari nga Tirana

Një 59-vjeçar ka dhunuar fizikisht bashkëshorten e tij, e për pasojë ajo ka përfunduar në spital.

Policia arrestoi dje shtetasin Hysni P., 59 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases L. P., 48 vjeçe.

Gruaja u dërgua për ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Këtij shtetasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar në trup i;u gjet e sekuestrua një thikë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndodh në Tiranë, i riu përfundon në Prokurori për një kovë me ujë
Foto e këtij heroi në Tiranë kërkon ndërgjegjësimin e autoriteteve, ulet në një cep i dërrmuar pasi shpëtoi pasurinë e shqiptarëve »
Article Logic
Execution time: 0.010054111480713
array(1) { ["section"]=> string(59) "ben-gruan-per-spital-arrestohet-59-vjecari-nga-tirana-72071" }