Bën tatuazh emrin e të birit, por zbulon të vërtetën shokuese

Publikuar tek: bota, më 23:24 24-02-2019 Bën tatuazh emrin e të birit, por zbulon të vërtetën shokuese

Një 22-vjeçar kolumbian u bë baba për herë të parë dhe kjo ishte një ndër ngjarjet më të lumtura të jetës së tij.

Pedro Pablo Santo Domingo vendosi që emrin e djalit ‘Benjamin’ ta bënte tatuazh.

Disa ditë pas bërjes së tatuazhit, ai zbuloi me anë të  bisedave në ‘Whatsapp’ se babai i vërtetë nuk ishte ai. Kjo gjë më pas u konfirmua me një test AND-je.

Pedro Pablo, nën efektin e alkoolit, nuk ishte në gjendje të ruante zemërimin dhe e qëlloi partneren e tij me një shkop.

Tani ai i është besuar një ekipi psikologësh, të cilët do ta ndihmojnë atë të kapërcejë traumën.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011846780776978
array(1) { ["section"]=> string(67) "ben-tatuazh-emrin-e-te-birit-por-zbulon-te-verteten-shokuese-154069" }