Bën testin për herë të tretë, e dashura e Paulo Dybala sërish pozitive ndaj COVID-19

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:10 03-04-2020 Bën testin për herë të tretë, e dashura e Paulo Dybala sërish pozitive ndaj COVID-19 Cifti

E dashura e futbollistit të njohur Paulo Dybala, Oriana Sabianti ka rezultuar për herë të tretë me koronavirus.

 

Dybala disa ditë më parë dha lajmin se është i prekur nga koronavirusi por nuk dha më shumë detaje se ku mund të ishte infektuar. Po kështu, edhe e dashura e tij ishte e infektuar.

Sabianti ka bërë testin për herë të tretë dhe sërish ka rezultuar pozitive. Ajo prej 11 ditësh ka shfaqur simptomat e koronavirusit edhe pse është nën kujdesin e mjekëve, nuk ia ka dalë të mundë virusin.

Mediat e huaja bëjnë me dije se gjithashtu edhe futbollisti nuk ka arrirur ende të shërohet.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096571445465088
array(1) { ["section"]=> string(90) "ben-testin-per-here-te-trete-e-dashura-e-paulo-dybala-serish-pozitive-ndaj-covid-19-201190" }