Bënte set fotografik, vdes modelja shtatzënë mbi shinat e trenit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:14 16-03-2017 Bënte set fotografik, vdes modelja shtatzënë mbi shinat e trenit

Një modele shtatzënë vdiq nga shpejtësia në shinat e trenit kur po bënte një set fotografik. 

Policia raportoi se Fredzania Thompson nga Texas po qëndronte sipër shinave kur treni erdhi me shpejtësi dhe e hodhi në anën tjetër të rrugës, duke e lënë të vdekur.

Së fundmi, 19-vjeçarja kishte zbuluar se ajo dhe i fejuari i saj do të prisnin një fëmijë. Fredzania ishte studente, por dëshironte të vazhdonte karrierën e saj si modele. Ngjarja e tmerrshme ndodhi të premten, ndërsa të hënën ajo do të mbushte 20 vjeç.

 

moda-1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028484106063843
array(1) { ["section"]=> string(69) "bente-set-fotografik-vdes-modelja-shtatzene-mbi-shinat-e-trenit-72075" }