‘Benz’-i del nga rruga dhe përplas 2 të mitura, arrestohet shoferi 24-vjeçar (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:07 01-02-2017 ‘Benz’-i del nga rruga dhe përplas 2 të mitura, arrestohet shoferi 24-vjeçar (Emri)

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Fier-Berat ku një mjet tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga dhe ka përplasur dy të mitura.

Burime zyrtare të policisë bjënë me dije se është arrestuar shtetasi:

-Alban Kapaj, 24 vjeç, banues në lagjen Nr.2 Roskovec, pasi:

Në rrugën Fier-Berat, në hyrje të qytetit Roskovec, duke drejtuar mjetin autoveturë tip “Benz”, me targë AA 212 BJ, ka dalë nga rruga e për pasojë janë dëmtuar pasagjeret M.K, 17 vjeçe dhe E.D, 16 vjeçe, të dyja banuese në fshatin Marinëz Roskovec, të cilat ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr në një lokal në Gjirokastër, i gjithë qyteti pa energji elektrike
Goditet banda shqiptare e drogës, trafikonin sasi të mëdha heroine dhe kokaine në Itali, 13 të arrestuar »
Article Logic
Execution time: 0.0103919506073
array(1) { ["section"]=> string(84) "benz-i-del-nga-rruga-dhe-perplas-2-te-mitura-arrestohet-shoferi-24-vjecar-emri-67320" }