‘Benz’-i humb kontrollin dhe përplaset fort me një mur, humb jetën 22-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:06 09-01-2017 ‘Benz’-i humb kontrollin dhe përplaset fort me një mur, humb jetën 22-vjeçari (Emri) foto ilustruese

Një 22-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti me makinë vetëm pak orë pas mesnate.

Burime të policisë bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në fshatin Mertisht, të Divjakës ku automjeti tip ‘Benz’ është përplasur me një murë dhe për pasojë ka gjetur vdekjen Jovan Rrushi, 22 vjeç.

Ende nuk dihen rrethanat e aksidentit, por policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 10 persona në gjendje të rëndë nga gripi
Nxirret nga deti ‘Fuoristrada’ me targa amerikane e braktisur në Vlorë, dyshohet se ishte e mbushur me drogë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.01228404045105
array(1) { ["section"]=> string(85) "benz-i-humb-kontrollin-dhe-perplaset-fort-me-nje-mur-humb-jeten-22-vjecari-emri-64986" }