Benzi përplaset me kamionçinën te Ura e Gjolës në Fushë-Krujë, ka të plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 10:53 22-09-2020 Benzi përplaset me kamionçinën te Ura e Gjolës në Fushë-Krujë, ka të plagosur Foto ilustruese

Dy persona kanë mbetur të plagosur në Fushë-Krujë, si pasojë e një aksidenti rrugor në vendin e quajtur Ura e Gjolës.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy mjete, një tip Mercedes Benz dhe një mjet tjetër tip kamionçinë me drejtues Gëzim Baçin.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj.

Njoftimi i policisë

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 22.09.2020, rreth orës 11:30, në Fushë Krujë, një mjet me drejtuese shtetasen F.H., është përplasur me një tjetër mjet me drejtues shtetasin G.B., i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010120868682861
array(1) { ["section"]=> string(83) "benzi-perplaset-me-kamioncinen-te-ura-e-gjoles-ne-fushe-kruje-ka-te-plagosur-221223" }