Benzi përplaset me mbrojtëset anësore, plagosen 2 persona në Lezhë-Shkodër

Publikuar tek: aktualitet, më 11:27 16-01-2017
Aksidenti: Lezhe Shkoder by newsbomb-al

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Pikërisht në pikën ndarëse mes Lezhës dhe Shkodrës, një benz është perplasur me mbrojtëset anësore. Sipas policisë janë plagosur dy persona të cilët jan dërguar në spitalin  e Shkodrës. Policia rrugore ndodhet në vendin  e ngjarjes.  Shkak i aksidentit mendohet të jetë shpejtësia e madhe dhe e humbja e kontrollit të drejtuesit të benzit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot fillloi mësimi por nxënësit shkruajnë me doreza e kapuçë, kushtet skandaloze në shkolla (FOTOT)
Spekullimi i 'La Repubblica' mbi terrorizmin në Shqipëri, ministri Tahiri kërkon përgënjeshtrim: Dizinformim dhe gënjeshtër »
Article Logic
Execution time: 0.010954856872559
array(1) { ["section"]=> string(79) "benzi-perplaset-me-mbrojteset-anesore-plagosen-2-persona-ne-lezhe-shkoder-65652" }