Berat/ Mbyten dy adoleshentë në lumin Osum, gjendet edhe trupi i 17 vjeçarit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:10 21-07-2015 Berat/ Mbyten dy adoleshentë në lumin Osum, gjendet edhe trupi i 17 vjeçarit Në foto dy adoleshentët e mbytur

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në qytetin e Beratit, ku dy adoleshentë janë mbytur gjatë kohës që po laheshin në lumin Osum.

Mësohet se fëmijët të moshës 15 dhe 17 vjeç po laheshin te vendi i quajtur “Pllakat”, ndërsa policia ka gjetur celularët e viktimave dhe atletet e tyre.

Pas kërkimeve të polumbarëve të RENEA-s, është bërë e mundur gjetja e trupit të fëmijës 15 vjeçar me iniciale L.D, i cili është transportuar drejt morgut të qytetit. Viktima u identifikua nga familjarët dhe shokët e tij.

Ndërkohë, sapo është gjetur edhe trupi i 17 vjeçarit me iniciale R.B.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkodër/ Policia asgjeson 777 rrënjë kanabis në dy komuna
Skrapar/ Një 32 vjeçar mbytet në lumë, pësoi atak kardiak »
Article Logic
Execution time: 0.012765169143677
array(1) { ["section"]=> string(80) "berat-mbyten-dy-adoleshente-ne-lumin-osum-gjendet-edhe-trupi-i-17-vjecarit-16628" }