Berat/ Policia sekuestron 20 kg kanabis, arrestohen 5 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 19:13 28-07-2015 Berat/ Policia sekuestron 20 kg kanabis, arrestohen 5 persona

Policia e Beratit ka finalizuar me sukses një operacion antikanabis duke arrestuar 5 persona. 20 kilogram kanabis janë sekuestruar gjatë këtij operacioni nga policia.

Në prangat e policisë kanë rënë shtetasit Vladimir Selenica, Paqësor Selenica, Marjo Selamaj, Taro Ahmeti dhe Shpëtim Xhoxhaj.

Gjithashtu, policia ka bërë të mundur sekuestrimin e 2 automjeteve, 16.650 euro, 45 mijë lekë dhe 6 telefona celularë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fullani në Prokurori, i komunikohet akuza: Shpërdorim Detyre për vjedhjen 713 milionë
BBC: Gjermania po mendon kthimin e vizave dhe klasifikimin si vend i sigurtë për Shqipërinë »
Article Logic
Execution time: 0.013059139251709
array(1) { ["section"]=> string(65) "berat-policia-sekuestron-20-kg-kanabis-arrestohen-5-persona-17178" }