Bëri dasmë madhështore, por ja cila është dhurata që mori nga stafi i ‘Portokallisë’ Gaz Paja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:23 16-06-2019 Bëri dasmë madhështore, por ja cila është dhurata që mori nga stafi i ‘Portokallisë’ Gaz Paja

Aktori i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira u martuan dy javë më parë. Dasma e tyre u lakua pafund deri në detaj.

Pasditen e djeshme, aktorja e ‘Portokalli’, Delinda Disha, ka qenë e ftuar në emisionin ‘Thumb', ku ka zbuluar dhuratën speciale që stafi i 'Portokalli' i bëri Gazit.

‘Ishte surprizë për Gazin sepse ne i bëmë edhe një këngë. Kënga ishte për Gazin që u martua, krijoi familje’, tha Delinda teksa më pas ka zbuluar se shoqëria e dhëndrit ka dominuar më shumë në aheng gjatë dasmës.

-640-0-5d0637739f197.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070321559906006
array(1) { ["section"]=> string(97) "beri-dasme-madheshtore-por-ja-cila-eshte-dhurata-qe-mori-nga-stafi-i-portokallise-gaz-paja-168440" }