Bëri deklaratën shokuese ndaj Trump, Madonna hetohet nga Shërbimet Sekrete

Publikuar tek: bota, më 19:27 23-01-2017 Bëri deklaratën shokuese ndaj Trump, Madonna hetohet nga Shërbimet Sekrete

Ikona e muzikës "pop" Madonna mori pjesë në protestën e grave kundër Trump ditën e marrjes së detyrës si president. Mirëpo Madonna bëri disa deklarata kundër presidentit të ri të SHBA-ve, të cilat kanë vënë në lëvizje dhe Shërbimet Sekrete Amerikane.

Ajo u shpreh se kishte menduar të hidhte në erë Shtëpinë e Bardhë si dhe ofendoi rëndë Trump.

 “Po, kam patur një ide të tmerrshme për të hedhur në erë Shtëpinë e Bardhë por e di që kjo nuk do të zgjidhë asgjë. Ne nuk duhet t’i humbasim shpresat”. Në mbyllje të fjalimit të saj ajo tha, "Trump suck a d***".

Mediat e huaja shkruajë se Shërbimet Sekrete kanë vendosur të hetojnë këngëtaren për mendimin që ka në lidhje me marrjen e ndonjë akti kundër Trump.

Madonna ka qenë një mbështetëse e flaktë e Hilary Clinton përgjatë gjithë fushatës elektorale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Testi bërthamor i nëndetëseve britanike “Trident” dështoi, kritika ndaj Theresa May
Obama dha 221 milion dollar për Palestinën në orët e fundit si president »
Article Logic
Execution time: 0.010913133621216
array(1) { ["section"]=> string(79) "beri-deklaraten-shokuese-ndaj-trump-madonna-hetohet-nga-sherbimet-sekrete-66419" }