Bëri gafë teksa fliste anglisht, reagon për herë të parë Jonida Maliqi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:58 15-05-2019 Bëri gafë teksa fliste anglisht, reagon për herë të parë Jonida Maliqi

Këngëtarja Jonida Maliqi pritet ditën e nesërme që të përfaqësojë Shqipërinë në skenën e madhe të Eurovision-it, në Tel Aviv të Izraelit.

Mirëpo, në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku këngëtarja ka dhënë një intervistë në gjuhën angleze dhe është ngatërruar. Kjo është cilësuar si një gafë nga media të ndryshme.

Lidhur me këto video ka reaguar edhe vetë Jonida pak më parë duke shpërndarë në ‘Instastory’ një pjesë të kësaj interviste dhe duke treguar se nuk e ka aspak problem gjuhën dhe se e flet shumë mirë.

Jonida ka marrë me sportivitet këto video dhe ka ndjekur disa nga faqet që kanë bërë humor me to.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070850849151611
array(1) { ["section"]=> string(76) "beri-gafe-teksa-fliste-anglisht-reagon-per-here-te-pare-jonida-maliqi-164446" }