Bëri operacion për zvogëlimin e organit kryesor tretës, si duket këngëtarja shqiptare disa javë pas ndërhyrjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:57 17-02-2017 Bëri operacion për zvogëlimin e organit kryesor tretës, si duket këngëtarja shqiptare disa javë pas ndërhyrjes

Këngëtarja shqiptare disa javë më parë iu nënshtrua një ndërhyrjeje për zvogëlimin e lukthit, organit kryesor të sistemit tretës.

Është fjala për këngëtaren e njohur për format e kolme,  Big Mama e cila nuk është munduar aspak ta fshehë këtë fakt por e bëri me dije gjatë një emisioni.

Tashmë ajo publikon një foto nga Brukseli dhe duhet thënë se s’duket aspak keq.

big-mama_1487262137-7908494.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042289018630981
array(1) { ["section"]=> string(115) "beri-operacion-per-zvogelimin-e-organit-kryesor-tretes-si-duket-kengetarja-shqiptare-disa-jave-pas-nderhyrjes-69021" }